Νίκη του Πανιωνίου κόντρα στον Απόλλων

Ο Πανιώνιος κατάφερε να πάρει τη νίκη με 1-0 κόντρα στον Απόλλων Σμύρνης για την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος Υποδομής Νίκη του Πανιωνίου κόντρα στον Απόλλων

Ο Πανιώνιος κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Απόλλων Σμύρνης για την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος Υποδομής της Super League.

Ο αγώνας ήταν μοιρασμένος, με τις δύο ομάδες να έχουν την κατοχή της μπάλας για ένα ημίχρονο η κάθε μια. Ωστόσο, οι φάσεις που κατάφεραν να δημιουργήσουν οι ποδοσφαιριστές ήταν ελάχιστες, με τον Πανιώνιο να καταφέρνει στο 85ο λεπτό να ανοίξει το σκορ με τον Γκίνη.

Πριν από το συγκεκριμένο τέρμα, το οποίο έδωσε και τη νίκη στους φιλοξενούμενους ο Απόλλων πίεζε, αλλά δεν κατάφερε να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.

Καταλήγοντας, τραυματίας από τον αγωνιστικό χώρο αποχώρησε ο Θωμάς Ντάφλας, του οποίου οι κατάσταση θα διευκρινιστεί αύριο.